vtipi

24. srpna 2008 v 13:10 |  Vtipy
Mladá slečna vletí do butiku se spodním prádlem a vychrlí na prodavačku: "Nutně potřebuji průsvitnou košilku." "Je mi líto," omlouvá se prodavačka, "právě jsem prodala poslední kousek, zeptejte se zítra." "Až zítra?" chytne se za hlavu zákaznice. "Já ji potřebuji už za deset minut!"
Pepíček se ptá tatínka: "Tatínku, ten počítač nám opravdu přinesl ježíšek?" "Ano, proč se ptáš?" "Protože před našimi dveřmi stojí nějaký pán a chce třetí splátku."
Tatínek udělá přístroj, který pípne, když někdo zalže. Přijde Pepíček domů a řekne: "Tati, dostal jsem jedničku-píp- dvojku-píp- trojku-píp- čtyřku-píp- pětku." A tatínek říká: "Víš Pepíčku, to když já jsem byl malej, jako ty tak jsem měl samý jedničky. " "Píp"
Paní, proč to vloupání hlásíte až teď?" diví se policista, který právě dorazil na místo činu. "Sama tvrdíte, že zloději v bytě všechno zpřevraceli. Vám to nepřišlo divné?" "Zprvu ne," hájí se paní, "já jen myslela, že muž hledal čistou košili."
Babička dává Pepíčkovi amulet se slovy: "Pepíčku, neztrať to, to je z doby mého mládí." Pepíček vykulí oči: "Babi, opravdu z doby ještě před objevením Ameriky?"
Sedí takhle dvě blechy na plotě a kouří. Za chvíli jde kolem pes a jedna povídá druhé: "Típni to, už nám to jede."
Proč majitelé trabanta jdou po smrti rovnou do nebe? Protože si peklo prožili už na zemi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama